Dikili Villa

Dikili / Dikili / İzmir /  Haritada Göster
- , 0 gece, 2 Yetişkin, Aramayı değiştir
* Lütfen otel, şehir, bölge seçiniz.
Gece
{{ roomCount }} Oda, {{ totalGuest }} Kişi
X

{{ room.id }}. Oda
Çıkış tarihindeki yaşı
Fiyat ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme
indirim kapat
indirim kapat

Oda Seçenekleri

Aile Suiti, Bahçe Manzaralı
70 m²
Fiyatlar için tarih girin!
Daire, Bahçe Manzaralı
70 m²
Fiyatlar için tarih girin!

Tesis Olanakları

Tesis Olanakları

OTEL OLANAKLARI

Ortak TV Alanı
Fax / Fotokopi
İnternet Bağlantısı - Kablosuz (Ücretsiz)
Servis (Ücretli) Ücretli
Havaalanı Servisi (Ücretli) Ücretli

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

 Haliç Plaj 491 m
 Alder Aquapark 790 m
 Plaj 802 m
 Bayburtlu Hasan Şentürk Cami 1466 m
 Mavi Bayrak Halk Plajı 1592 m

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Daha Fazla Göster

Genel Tanıtım

Ege Denizi’nin eşsiz mavisi ile çam ormanlarının yeşilliğini bir arada sunan Dikili Villa, ev sıcaklığındaki odaları ve güler yüzlü hizmetiyle misafirlerini İzmir Dikili’de ağırlıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Tanıtım

Ege Denizi’nin berrak maviliği ve çam ormanlarının yeşilliğinin bir arada bulunduğu Dikili'de hizmet veren Dikili Villa; misafirlerine ev konforunda bir konaklama alternatifi sunuyor. Tesiste bulunan tüm odalarda; televizyon, uydu yayını, çamaşır makinası, buzdolabı, bulaşık makinası ve oturma alanı mevcut. Sakin konumu ile dikkat çeken tesis misafirlerine, şehir stresinden arınma fırsatı sunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster