Eldehan Hotel

Milas / Muğla /  Haritada Göster
- , 0 gece, 2 Yetişkin, Aramayı değiştir
* Lütfen otel, şehir, bölge seçiniz.
Gece
{{ roomCount }} Oda, {{ totalGuest }} Kişi
X

{{ room.id }}. Oda
Çıkış tarihindeki yaşı
Fiyat ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme
indirim kapat
indirim kapat

Oda Seçenekleri

Triple, Şehir Manzaralı
30 m²
Fiyatlar için tarih girin!
Standart Oda, Şehir Manzaralı
30 m²
Fiyatlar için tarih girin!

Tesis Olanakları

Tesis Olanakları

OTEL OLANAKLARI

24 Saat Resepsiyon
Tesise Ait Otopark
Bahçe
Teras
Ortak TV Alanı
Bar Ücretli
Çamaşırhane Ücretli
Restoran Ücretli
Ütü Servisi Ücretli

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

 Aydınlık Evler Cami 425 m
 Burgaz Cami 446 m
 Firuzbey Kurşunlu Cami 565 m
 Baltalı Kapı 645 m
 Pazar Cami 655 m

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Daha Fazla Göster

Genel Tanıtım

Milas’ta merkezi bir konumda misafirlerini ağırlayan tesis; iş, alışveriş ve eğlence olanaklarına yakın konumu ile avantaj sunuyor. Modern ve sade bir dekorasyona sahip tesis hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalara hitap ediyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster

Yorumlar

21 yorum
3.0 
Otelde hizmetin karşılığını alamadım. Otel eskiydi. Mecbur bu otelde kaldım. Otelin yatağı rahat değildi. Bazaları çökmüştü. Yerlerde halı yoktu. Otel gibi değildi. Ev kiralama gibiydi. Kırık dökük eşyaları vardı. Bu sebeplerden dolayı bu oteli tavsiye etmem. Tesisin konumu güzeldi. Tesis otogara yakındı.
6.0 
Fiyat performans olarak iyiydi. Konumu iyiydi. Personeller ilgiliydi.
3.3 
En azından wifi çekseydi odadan tek diş çekiyor bir de yavaş.
8.0 İyi
Şehir oteli olarak merkeze yakındı. Temiz bir tesisti personeller ilgiliydi.
10.0 Mükemmel
Evet. Problem yaşamadık.
8.0 İyi
Guzel iyi basarili bir tesis.
2.0 
Oda kahvehane gibi kokuyor yastıklar pis çok kötü bi konaklamaydı.
2.0 
Hotelden hiç memnun kalmadım. Oda temizliği kötü, kahvaltı berbat, personel ilgisiz. Burayı kimseye tavsiye etmem ve tekrar kalmam.
6.7 Orta
Pek tavs¿ye edemem. B¿r daha geld¿¿¿mde d¿¿er tes¿ste kalab¿l¿r¿m. Tes¿sten b¿r haberler, h¿zmet kal¿tes¿n¿ anlayamamı¿lar gece k¿mse gelmez d¿ye her halde b¿r tane personel koymu¿lar. Olumlu olarak b¿zlere yemek yen¿lecek yer gösterd¿ler.
6.7 Orta
Odalar leş gibiydi yataklar ve çarşaflar sigara kokuyordu bu yüzden tavsiye etmem. Personel ilgiliydi. Kahvaltı fena değildi.
Yorumlar Otelpuan web sitesinden alınır. Daha fazla yorum görmek için Otelpuan.com
Otelpuan Kullanım Sözleşmesi için
tıklayınız.
Gösterilen yorumlar, Etstur veya Odamax üzerinden rezervasyon yapmış misafirlere aittir.