Emirbey Atlı Turizm Doğal Yaşam Köyü

Daday /  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Bol oksijenli tertemiz havası ile misafirlerine huzurlu bir tatil vadeden Emirbey Atlı Turizm ve Doğal Yaşam Köyü, Kastamonu’nun Daday ilçesinde yer alıyor. Ailece keyifle vakit geçirmek imkanı sunan tesiste çocuk oyun alanı, SPA merkezi, masaj hizmeti, otopark ve çamaşırhane gibi olanaklar da mevcut. Dileyen misafirler tesiste ata binmeyi deneyimleyebilir ya da bisiklet veya ATV kiralayarak civarda gezinti yapabilir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 12:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Hayvan Dostu
  • Doğa Oteli

Neden Bu Otel?

Kastamonu'nun Daday ilçesinde hizmet veren, muhteşem doğası ve geniş bahçesi ile beğenilen Emirbey Atlı Turizm ve Doğal Yaşam Köyü, hayvan dostu bir tesis. Konforlu bir konaklama deneyimi sunan tesiste at binme imkanı da var.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Doğa ile iç içe bir konuma sahip olan tesis, düzenli olarak dezenfekte edilmektedir. Misafir çıkışı sonrası, odalar 12 saat bekletilmeden önce yeni misafir alınmamaktadır. Tesisin tümünde dezenfektanlar bulunmaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster