Foleya Mountain Resort | Ucuzabilet.com

Foleya Mountain Resort

Tonya / Tonya / Trabzon  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Trabzon’un Tonya mevkiinde yer alan Foleya Mountain Resort, Karadeniz’in muhteşem doğal güzellikleri arasında huzurlu ve ferah bir atmosfer sunuyor. Konforlu bir konaklama deneyimi vadeden tesis, sunduğu aktiviteler ile tatile renk katmayı başarıyor. Misafirler 400 m uzunluğunda çift yön zipline, Macera Parkı, tırmanma duvarı, serbest atlama, adrenalin salıncağı gibi heyecan verici aktivitelere dahil olarak unutulmaz bir tatil geçirebilir. Dileyenler tesisin 5 km uzunluğundaki yürüyüş yolunda doğanın tadını çıkarabilir. Tesis bünyesinde 2 adet restoran ve 1 adet kafe yer alıyor. Bu alanlarda lezzetli yemekler ve içecekler servis ediliyor. Ayrıca tesiste her cumartesi akşamı canlı müzik eğlencesi düzenleniyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Doğu Karadeniz Sıra Dağları bünyesinde, Trabzon İli, Tonya İlçesi, Karaçam Köyü, Erikbeli Yaylası mevkiinde 1650 metre rakımda çam ormanları içerisinde faaliyet göstermektedir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster