Galley Hotel | Ucuzabilet.com

Galley Hotel

star star star
İstanbul Avrupa Yakası Fatih / İstanbul / Istanbul  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 13:00 Çıkış saati 11:00

Neden Bu Otel?

İstanbul'un tarihi mekanlarına çok yakın konumda yerleşen ve denizin eşsiz güzelliği ile süslenen Galley Hotel, size tatil ve iş seyahatlerinizde eviniz kadar rahat ve keyifli hizmet sunar.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Odalardaki ve diğer kapalı alanlardaki camlar günlük temizlik sırasında açık bırakılıyor. Oda temizliği mutlaka eldivenli ve maskeli olarak yapılıyor. Bir sonraki oda temizliğinden önce mutlaka eldiven değiştirilmektedir. Özellikle eller ile sık dokunulan yüzeyler; kapı kolları, duş bataryaları, tırabzanlar, sık dokunulan düğmeler, televizyon ve klima kumandası, ortak kullanım alanlarındaki tuvalet, lavabo, yemek ve oturma alanları gibi yerlerin temizliğinde Ozon ve ULV makineleri ile dezenfeksiyon yapılmaktadır. Misafirin kullandığı tekstil (nevresim, çarşaf, havlu vb.) ürünleri katlanarak ve çırpılmadan (partikül oluşumuna engel olunarak) bohçalanıp toplanmaktadır. Tekstil ürünleri 90 derece sıcaklıkta yıkanmaktadır. Odalar en az 24 saat süreyle boş bırakılmaktadır. Ortak alanlarda güvenli sosyal mesafe düzenlemesi mevcut. Ozon ve ULV Makineleri ile alan dezenfeksiyonu yapılmaktadır. Periyodik kapalı alan dezenfeksiyonu yapılmaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster