Grand Ahos Hotel & Spa

Ereğli / Karadeniz Ereğli / Zonguldak  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Karadeniz Ereğli'de hem iş seyahatleri hem de turistik geziler için hizmet veren Grand Ahos Hotel & SPA, misafirlerine keyifli bir konaklama alternatifi sunuyor. Farklı büyüklüklerde 61 odası bulunan otelin odalarında; oda servisi, telefon, banyo, duman dedektörü, duş, klima, makyaj aynası, TV, uyandırma servisi, WC ve saç kurutma makinesi gibi olanaklar yer alıyor. Ayrıca otelde; ücretsiz internet erişimi, restoran, bar, , lobi, resepsiyon hizmeti, telefon ve faks gibi hizmetler de mevcut. Otel konforlu konaklamanın yanı sıra toplantılarını planlayabilecekleri çok amaçlı, bölünebilir toplantı ve seminer salonları gibi imkanlar da sağlıyor. Otel; Zonguldak Havaalanı’na 105 km, Zonguldak Otogarı’na ise 49 km mesafede konumlanıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Karadeniz Ereğli'de iş, sanayi ve ticaret merkezlerine yakın bir konumda yer alan Grand Ahos Hotel & Spa, özellikle iş amaçlı seyahatler için tercih edilebilecek bir konaklama alternatifi oluşturuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster