Hotel Minerva Pazar

star star star star
Pazar / Pazar / Rize  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Rize’nin Pazar ilçesinde bulunan ve merkezi konumda yer alan Hotel Minerva Pazar, hem iş hem turizm odaklı konaklamalar için konforlu bir konaklama seçeneği oluşturuyor. Oda Kahvaltı konsepti ile hizmet veren tesiste misafirler dağ, deniz, dere ve şehir manzaralı odalarda konaklayabiliyor. Misafirlerine evlerindeki konforu sunmayı hedefleyen Hotel Minerva Pazar’da hizmet veren a la carte restoranda, yöresel lezzetler ve dünya mutfağından farklı tatlar servis ediliyor. İhtiyaç duyan misafirlerin kullanımına yönelik toplantı salonu da tesis olanakları arasında yer alıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Hotel Minerva Pazar, resmi toplantılara uygun alanları, klimalı odaları, leziz yemekler servis eden teras restoranı ve ücretsiz otoparkıyla Rize’de hem tatil odaklı hem de iş amaçlı konaklamalar için uygun bir konaklama seçeneği olarak öne çıkıyor. Otel, Trabzon Havaalanı’na ve Batum’a 1 saat mesafede konumlanıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster