İbis İstanbul West | Ucuzabilet.com

İbis İstanbul West

star star star
Küçükçekmece / İstanbul / Istanbul  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

CNR Fuar Alanı’na yakın konumda bulunan İbis İstanbul Airport; modern ve şık odaları, havalimanı ulaşımı ve güler yüzlü hizmetiyle misafirlerine keyifli bir tatil sunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Tesiste Covid-19’a Karşı Alınan Tedbirler: • Lobi bölgesindeki tüm el temasının olduğu alanlar sıklıkla ve periyodik olarak dezenfekte edilmektedir. • Asansör içi sıklıkla ve periyodik olarak dezenfekte edilmektedir. Ayrıca asansör içlerinde misafirlerin kullanımına sunulan el dezenfektanları mevcuttur. • Tüm katlar ve odalar kullanıma hazırlanmadan önce havalandırılmakta ve dezenfektanlar ile dezenfekte edilerek temizlenmekte, sonrasında misafirlerin kullanımına sunulmaktadır. • Tesis genelindeki tüm kapı kolları, duş ve lavabo bataryaları ve benzeri el temasının olduğu alanlar sıklıkla ve periyodik olarak dezenfekte edilmektedir. • Tüm katlar sık sık havalandırılmaktadır. • Tüm katlarda hava temizleyici cihaz periyodik olarak kullanılmaktadır. • T.C. Sağlık Bakanlığı’nın verdiği tavsiyeler ve açıkladığı talimatlar yakından takip edilmektedir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster