Kozan City Hotel

İzmir Merkez / İzmir / İzmir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Modern şekilde dekore edilmiş odalarında ev konforunda konaklama deneyimi vadeden Kozan City Hotel, İzmir’in merkezi noktalarından Konak’ta misafirlerini ağırlıyor. Hem iş hem turizm odaklı konaklamalar için avantajlı bir noktada yer alan tesis, İzmir Enternasyonel Fuarı'na yürüme mesafesinde bulunuyor. Misafirlerin ihtiyaçlarına yönelik olanaklara sahip 24 oda ile hizmet veren Kozan City Hotel, Tarihi Kemeraltı Çarşısı’na da yürünebilecek bir uzaklıkta konumlanıyor. Tesis, Arkeoloji Müzesi ve Oyunca Müzesi gibi İzmir’de gezilecek yerlere yakın oluşu ile öne çıkıyor. Kozan City Hotel’in kendine ait otoparkı bulunuyor. Dileyen misafirler tesisin havalimanı servisi hizmetinden ücretli olarak yararlanabiliyor. Tesisin sunduğu olanaklar arasında kuru temizleme ve çamaşırhane de yer alıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

İzmir şehir merkezi ve Tarihi Kemeraltı Pazarı'na yürüme mesafesinde yer alan Kozan City Hotel, merkezi konumuyla hem iş hem de tatil amacıyla seyahat edenlere güzel bir alternatif sunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

•Tesisin tüm odaları ve klimalar temizlenmiş olup, tesis girişinde el dezenfeksiyonu bulunmaktadır. •Tesis girişine hijyen paspası yer almaktadır. •Girişte uzaktan ateş ölçümü yapılmakta ve ateşi olan misafirler hastaneye yönlendirilmektedir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster