Laren Sea Side HotelSpa

Lara-Kundu Antalya Merkez / Güzeloba Mahallesi /  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Huzurlu ve dinlendirici bir atmosferde misafirlerini ağırlayan tesis, farklı büyüklüklerdeki odalara sahip. Odalarda TV, klima, minibar gibi olanaklar mevcut. Misafirler tesisin modern ve sıcak bir dekorasyona sahip restoranında, özenle hazırlanan lezzetlerin tadına bakabilirler. Tesisin havuzunda keyifle vakit geçirebilecek olan misafirler tesis dışında da renkli vakit geçirebilirler. Dileyen misafirler Eski Lara Yolu’nda yürüyüşe çıkabilir, dileyen misafirler ise tesise yakın mesafedeki Terracity AVM’de alışveriş yapabilirler. Lara Plajı, Düden Şelalesi, Kaleiçi gibi turistik noktalar da misafirlerin keşfe çıkabilecekleri yerler arasında bulunuyor. Tesiste bulunan SPA merkezi ise misafirlere günün yorgunluğundan arınıp yenilenecekleri bir atmosfer sunuyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Laren Business Hotel & Spa, Antalya’nın Lara bölgesinde konforlu bir konaklama atmosferi sunuyor. 3500 metrekare alana kurulu olan tesis, şık odaları, restoranları, SPA merkezi gibi zengin olanakları ile hem iş hem de tatil amaçlı konaklamalara hitap ediyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster