Lasagrada Hotel İstanbul

star star star star star
İstanbul Avrupa Yakası Şişli / İstanbul / Istanbul  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

İstanbul’un önemli alışveriş, eğlence ve tiş merkezlerine oldukça yakın olan tesis avantajlı konumu ile misafirlerine kolaylık sunuyor. Farklı konseptlerdeki odaları ile misafirlerini ağırlayan tesisin tüm odalarında, misafirlerin rahat edebilmesi için pek çok detay düşünülmüş. Tesiste hizmet veren Lasagrada Brasserie’de misafirler güne lezzetli bir kahvaltı ile başlayabilirler. Tesisin çatı kısmında bulunan MOG Shisha Lounge ise dünya mutfaklarından yaratıcı lezzetler ile a la carte olarak hizmet veriyor. Ayrıca 450 metrekarelik bir SPA merkezi de bulunan tesiste, misafirler; sauna, buhar odası, soğuk oda, hamam, kapalı yüzme havuzu, jakuzi ve fitness salonu gibi oanakların yanı sıra SPA terapileri, vücut ve yüz bakımı gibi uygulamalardan yararlanabilirler. Tesis Taksim’e, Nişantaşı’na ve Cevahir AVM’ye yürüme mesafesinde konumlanıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

İş ya da tatil amaçlı seyahatlere hitap eden bir şehir oteli olan Lasagrada Hotel, İstanbul’un en merkezi noktalarından Halaskargazi Caddesi üzerinde bulunuyor. Tesis, Levanten mimarisini yansıtan bir yapıda, lüks tasarlanmış mekanları ve şıklığı ile misafirlerine konforlu bir koanklama sunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster