Litros Hotel & Spa | Ucuzabilet.com

Litros Hotel & Spa

İstanbul Avrupa Yakası Esenler / İstanbul / Istanbul  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

24 saat resepsiyon hizmeti sunan tesiste, ücretsiz otopark, kablosuz internet ağı ve bir bar mevcut. İstanbul Haliç Kongre Merkezi’ne 4,2 km, Süleymaniye Camii’ne 6 km, Mısır Çarşısına 7 km ve Atatürk Havalimanı’na 9 km uzaklıkta bulunan tesis, Sultanahmet’te 20 dakikalık bir yürüme mesafesinde kalıyor. Tesis, metro ve otobüs duraklarına ve Esenler Otogarı’na yürüme mesafesinde kalıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

İstanbul’un tam merkezinde hem iş hem de turistlik seyahatlere imkan sağlayan My Miracity Otel Spa keyifli bir tatil fırsatı sunuyor. Tesisin tüm odalarında odaların da klima ve TV mevcut. Tesiste açık büfe kahvaltı hizmeti sunuluyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

• Otelin tüm alanları periyodik olarak dezenfekte edilmektedir. • Tesis çalışanları maske ve eldiven ile çalışmaktadır. • Oda temizliği esnasında havalandırılma yapılmaktadır. • Ortak personel alanları sosyal mesafeye göre düzenlenmektedir. • Tesiste bağışıklığı güçlendiren gıdalar sunulmaktadır. • Tüm personele Covid 19 testi yapılmıştır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster