Nidya Hotel Esenyurt

İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt / İstanbul / Istanbul  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Nidya Hotel, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alıyor ve Esenyurt mevkiinde misafirlerini ağırlıyor. İstanbul’un iş ve ticaret merkezleri ile önemli fuar merkezlerine yakın konumda hizmet veren tesis, özellikle iş odaklı konaklamalara hitap ediyor. Ev rahatlığında konaklama deneyimi vadeden Nidya Hotel Esenyurt, şık ve modern şekilde dekore edilmiş odalar ile hizmet veriyor. Oldukça kullanışlı 60 oda ile misafirlerini ağırlayan tesis, iş amacıyla seyahat edenler tarafından beğeniliyor. Keyfi ve konforu ön planda tutan Nidya Hotel Esenyurt, SPA olanakları ile dikkat çekiyor. Tesiste kapalı havuz, hamam, sauna ve masaj uygulamaları yer alıyor. Dileyen misafirler tesiste hizmet veren spor salonundan da faydalanabiliyor. Tesisin kendine ait bir otopark alanı var. Tesiste iş amacıyla seyahat eden misafirlerin kullanımına yönelik bir toplantı salonu bulunuyor. Ayrıca tesiste kuru temizleme, çamaşırhane ve ücretli servis gibi hizmetler de yer alıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Havalimanı ve fuar merkezlerine yakın konumuyla dikkat çeken Esenyurt’ta hizmet veren Nidya Hotel Esenyurt, iş ve ticaret odaklı konaklamalarınıza konfor katıyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

•En az 12 saat boş bırakılmış odalar •24 saat boş bırakılmış odalar •48 saat boş bırakılmış odalar •Personele düzenli sağlık kontrolü •Tüm personele Koronavirüs eğitimi •Tesiste, talep edilmesi halinde misafirlere verilmek üzere, maske ve eldiven gibi kişisel koruyucu ekipman bulunduruluyor. •Tesiste bulunan tekstil ürünleri 90 derece sıcaklıkta yıkanıyor. •Termal kamera veya temassız ateş ölçümü uygulamaları yapılıyor. •Tesis genelinde misafirin ve personelin kolayca görebileceği yerlerde uygulanan/uyulması gereken kurallara ve sosyal mesafelere ilişkin görsel bilgilendirmesi yapılıyor. •Tesiste; ozon ve ULV makineleri ile dezenfektasyon, periyodik açık alan dezenfektasyonu, kapalı alan dezenfektasyonu yapılıyor. •Personel girişinde termal kamera veya temassız ateş ölçümü uygulamaları, dezenfeksiyon paspasları ve el dezenfeksiyonu veya antiseptiği bulunduruluyor. •Personel kıyafetlerinin günlük temizliği ve hijyeni sağlanıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster