Orkis Palace ThermalSPA

star star star star star
Onikişubat Kahramanmaraş Şehir Merkez / Döngele Belediyesi / Kahramanmaraş İli  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Orkis Palace Thermal SPA, Kahramanmaraş’ta misafirlerini ağırlıyor. Doğal güzellikler ile çevrili konumu ile dikkat çeken tesiste, aquapark ve açık havuz bölümleri mevcut. Tesiste hizmet veren özel aile banyoları, saatlik olarak ücretlendiriliyor. Lobide ücretsiz çay servisi sunuluyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Termal Oteli

Neden Bu Otel?

Doğal güzelliklerle çevrili konumuyla Kahramanmaraş’ta hizmet veren Orkis Palace Thermal & SPA, huzur dolu atmosferiyle bir tatil deneyimi sunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

• Tüm alanlarda sosyal mesafe kuralını koruma çalışmaları ile hazırlanan plan çerçevesinde tesisin kapasitesi %50 düşürülmüştür. • Otel girişinde ve restoranda el antiseptiği, kolonya, maske ve eldiven gibi koruyucu materyaller bulundurulur. Misafirlerin, otelin tüm alanlarında maske giymesi sağlanır. • Tüm personelin çalışma yerinde, misafirlerle ve ortam ile temasında uygun kişisel koruyucu donanım kullanması sağlanır ve takip edilir. • Tüm personele covid-19 salgını, kişisel ve ortam hijyeni konusunda özel eğitim verilir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster