Ramada by Wyndham Istanbul Alibeyköy

star star star star
İstanbul Avrupa Yakası Eyüp / Eyüp / Istanbul  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Ramada şıklığını Alibeyköy’e taşıyan Ramada İstanbul Alibeyköy, modern tasarımı ve zengin hizmetleri ile Eyüp’te konumlanıyor. Elverişli bir konuma sahip tesis, şehrin önemli alışveriş bölgelerine, iş merkezlerine ve tarihi şehir bölgesindeki önemli turistik noktalara yakın mesafede bulunuyor. Şıklık ve konforun ön plana çıkarıldığı odalarında keyifle konaklayabileceğin tesisin tüm odalarında; çay ve kahve seti, internet bağlantısı, çalışma masası, uydu kanallı LED TV ve minibar bulunuyor. Tesisin gurme lezzetler sunan restoranında birbirinden seçkin menüler şık sofralarla buluşuyor. Dinlendirici SPA olanaklarıyla yorgunluğundan arınabilir, son teknoloji ekipmanlarla donatılan 2 adet toplantı salonunda iş organizasyonları düzenleyebilirsin.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

İstanbul Alibeyköy’de misafirlerini ağırlayan Ramada İstanbul Alibeyköy, hem iş seyahatleri hem de turistik geziler için konforlu bir konaklama alternatifi oluşturuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

- Depo güvenliği denetimi - En az 24 saat boş bırakılmış odalar - Ortak alanlarda güvenli sosyal mesafe düzenlemesi - Oda kapasitesinin %50 oranında düşürülmesi - Bir dolu / bir boş oda düzenlemesi - Geçici karantina alanı/odası ayarlanması - Günlük denetim ve kontrol listelerinin hazırlanması - Kapalı alanlar için yeniden faaliyete açma protokolü hazırlanması - Sosyal mesafeyi belirten düzenlemeler yapılması - Genel alanlarda dezenfektan bulundurulması - Gıda güvenliği denetimi - Yeme-içme alanlarında güvenli sosyal mesafe düzenlemesi - Açık büfelerde masaya servis hizmeti (a la carte) - Mutfak ve yeme-içme alanlarının sıklıkla dezenfeksiyona tabi tutulması - Mutfak araç gereçlerinin dezenfekte edilmesi ve kontrolü - Mutfak personelinin koruyucu ekipman kullanımı - Her misafirin girişlerde elektronik ateş ölçer/termal kamera ile ateş ölçümünün yapılması - Ozon ve ULV Makineleri ile dezenfeksiyon - Periyodik açık alan dezenfeksiyonu - Periyodik kapalı alan dezenfeksiyonu
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster