Sancak Hotel Büyükçekmece

İstanbul / Istanbul  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Muhteşem bir deniz manzarasına sahip olan tesis açık yüzme havuzu ile hem iş hem de turistik seyahatlere hitap ediyor. Denize 150 m mesafede bulunan tesis, TÜYAP Fuar Merkezi'ne 8 km, İstanbul Havalimananı’na 45 km mesafede yer alıyor. Otel bünyesinde açık yüzme havuzu, a la carte restoran ve her sabah açık büfe kahvaltı sunuluyor. Tesisteki açık alan kullanım alanları mevsim koşullarına bağlıdır.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

İstanbul Avrupa Yakası’nın iş ve ticaret dünyasını buluşturan semti Beylikdüzü’nde hizmet veren Sancak Hotel, misafirlerine iş, eğlence ve turizm odaklı konaklamaları için konforlu ve şık bir seçenek sunuyor. Otel, TÜYAP Fuar Merkezi’ne ve pek çok kuruluşun genel merkezlerine kolayca ulaşılan konumuyla da misafirlerine zamandan tasarruf etme şansı sunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

- Tesis Güvenli Turizm Sertifikası'na sahiptir. - Tesiste sosyal mesafeye ilişkin gerekli önlemler alınarak işaretlemeler yapılmıştır. Tesise plana uygun kapasiteden fazla misafir kabul edilmeyecektir. - Odalar en az 48 saat boş bırakılmaktadır. - Misafir odaları ve odalarda elle temas edilen yüzeyler ve telefon, kumanda,kapı-pencere kolları gibi donanımlar misafirin konaklaması sona erdiğinde dezenfekte özelliği olan ürünlerle temizlenmektedir. - Periyodik kapalı alan dezenfeksiyonu yapılmaktadır. - Talep edilmesi halinde misafirlere verilmek üzere maske ve eldiven gibi kişisel koruyucu ekipmanlar bulundurulmaktadır. - Otelin girişinde ve her katında el dezenfektasyonu bulundurulmaktadır. - Oda içerisinde kullanılan çarşaf, havlu gibi tekstil ürünleri 60-90 derece ısıda, özel dezenfektanlar ile yıkanmaktadır. - Ortak alanlar günlük rutin olarak dezenfektanlar ile temizlenmektedir. - Tesiste konaklama yapacak misafirlerden HES Kodu talep edilmektedir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster