Sarot Termal Park Resort & Spa | Ucuzabilet.com

Sarot Termal Park Resort & Spa

star star star star
Mudurnu / Ilıca / Bolu  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Her biri şık ve konforlu odalarında; halı zemin, saç kurutma makinesi, minibar, şifreli çelik kasa, LCD TV, çay ve kahve ikram seti, kablosuz internet bağlantısı, küvet, jakuzi, termal su, yangın uyarı sistemi gibi olanaklar sunan Sarot Termal Park Resort & Spa, misafirlerinin termal sudan odalarında da faydalanmalarını sağlıyor. Tesisin geniş ve zengin hizmet seçenekleriyle öne çıkan SPA merkezinde, hamam, sauna, parafin kürü ve farklı özelliklerde masaj çeşitleri ile medikal masajlar ile misafirlerin tatilde dinlenip, yorgunluklarını atmaları için ideal bir alternatif sunuluyor. Tesis, sabah ve akşam yemeklerinde zengin lezzetler servis ediyor. Tesiste alkollü içecek servisi ve satışı bulunmuyor. Akşam yemeği 19.00-21.00 saatleri arasında, seçmeli set menü olarak servis ediliyor. Çift olarak konaklayacak misafirlerin için evlilik cüzdanı ibraz etmesi gerekiyor. Kadın ve erkekler için ayrı havuzlar bulunuyor. Tesisin havuzlarında bone kullanılması gerekiyor. Tesisten temin edilecek boneler ücretlidir. Koronavirüsü sebebiyle SPA alanı hizmet vermiyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 11:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Termal Oteli
  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Bolu Mudurnu’da hizmet veren Sarot Termal Park Resort & Spa, hem iş seyahatleri hem de turistik geziler için keyifli bir alternatif sunuyor. Çift olarak konaklayacakların evlilik cüzdanı ibraz etmeleri gerekiyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Güvenli Turizm Sertifikası mevcuttur.. TSE-TB-449/20
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster