Symbola Ölüdeniz Beach Hotel

Ölüdeniz Fethiye / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Tesise ait yüzme havuzu ısıtmalı olarak 12 ay hizmet vermektedir
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Dünyaca ünlü Ölüdeniz Plajı'na kısa bir yürüyüş mesafesinde hizmet veren Symbola Ölüdeniz Beach Hotel, misafirlerine doğa ile baş başa huzurlu bir tatil deneyimi yaşatıyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

· Tesis çalışanlarını bilinçlendirmek amacıyla virüsten korunma yöntemleri hakkında eğitim verilmiş olup, tüm çalışanlar MEB onaylı sertifika almıştır. · Tesislerdeki genel alanların temizlik, dezenfeksiyon ve bu işlemlerin kontrol sıklıkları artırılmıştır. · Tesislerdeki ortak kullanım alanlarında sosyal mesafe belirleyici işaret şema vb. uyarıcılar koyulmuş olup, görevli personeller tarafından sürekli kontrol edilmektedir. · Tesis misafirlerinin ve çalışanların yüz yüze temas etmek zorunda kaldığı resepsiyon vb. yerlere cam siperlik takılmıştır. Böylelikle misafirler ve otel personelleri arasında cam siperlikle izolasyon sağlanmıştır. · Tesisin yeme ve içme hizmeti sunulan büfelerinde bakanlık tarafından belirtilen cam siperlik uygulaması faaliyete geçirilmiştir. · Tesise giriş yapan misafirlere; check-in esnasında temassız ateş ölçümü uygulaması yapılmaktadır ve izlenebilirlik kaydı tutulmaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster