The Marmara Antalya | Ucuzabilet.com

The Marmara Antalya

star star star star star
Muratpaşa Antalya Merkez / Antalya / Antalya  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Şehir merkezine yakın konumu ile misafirlerine şık ve lüks bir dünya sunan The Marmara Antalya, unutulmaz bir tatilin kapılarını aralıyor. 28.000 m2’lik bir alana kurulu olan tesis, özel plajı, leziz tatlar sunan restoranı ve ihtiyaç duyabileceğin pek çok imkanıyla keyifli anlar vadediyor. Tatilde de zinde kalmak isteyenler için tam donanımlı fitness merkezi, kişisel bakım olanaklarından yararlanabileceğin güzellik merkezi ve günün yorgunluğunu atıp vücudunu dinlendirebileceğin SPA olanaklarının yanı sıra gece kulübü ve alışveriş merkezi de bulunuyor. The Marmara Antalya, şehir merkezine 3 km, Antalya Havalimanı’na ise 11 km mesafede yer alıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Denize sıfır konumda bulunan The Marmara Antalya, sıra dışı tasarıma sahip konforlu odaları, Türk ve dünya mutfaklarından seçkin lezzetler sunan restoranı ile Antalya Havalimanı’na 11 km mesafede yer alıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster