Tuzla Garden Hotel & Spa

İstanbul Anadolu Yakası Tuzla / Istanbul  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Tuzla Garden Hotel & SPA, profesyonel hizmet anlayışı ile Türk turizmine ve yerli-yabancı misafirlere en iyi şekilde hizmet etmeyi prensip edinmiştir. Otelimize geldiğiniz andan itibaren kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz. Güleryüzlü personelimiz sizi en iyi şekilde misafir etmek için hizmetinizdedir. Otelimiz Tuzla çarşı içerisinde, denize 50 mt., eğlence mekanlarına ve pek çok önemli noktaya yürüme mesafesinde, Tuzla Viaport Marina'ya araçla sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Ayrıca Gebze Organize Sanayii, İstanbul Deri Organize Sanayii, Viaport AVM, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Tuzla Tersaneler Bölgesi gibi lokasyonlara araçla 10 dk mesafededir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Tuzla Çarşı’da oldukça merkezi bir konumda yer alan, bahçe içinde huzurlu bir konaklama adresi sunan Tuzla Garden Hotel & Suits, birbirinden şık ve konforlu odalarıyla hem iş hem de tatil amaçlı konaklamalara hitap ediyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

• Güvenli Turizm Sertifikası programı kapsamında yetkilendirilen denetim firması ile aylık olarak bu programlara uygun denetlemeler yapılacaktır. • Tesiste genel alanlar, misafir odaları, restoran, mutfak ve gıda alanları, personel alanları, her hafta • periyodik olarak dezenfekte edilmektedir. • Tesis, Sağlık Bakanlığı onaylı hijyen amaçlı dezenfektan ve ilaçlama aplikasyon belgesi almıştır, kullanılan tüm ürünler bakteri, mantar, virüs yok eden maddeler içermektedir. • Otelde sosyal mesafe kuralına uygun olarak masa ve oturma düzenleri değiştirilmiştir. • Kahvaltı hizmeti serpme kahvaltı tabağı olarak misafirlere sunulacaktır. • Restoranda tüm masa üstü ürünleri tek kullanımlık, çatal ve bıçak takımları poşetlenerek servis edilecektir. • Genel alanlarda covid-19 ile ilgili broşür, çıkartmalar vb. misafirlerin göreceği şekilde konumlandırılmıştır. • Genel alanlarda, misafir katlarında ve personel alanlarında el dezenfekten cihazları yerleştirilmiştir. • Otel bu süreçte Johnson Diversey ürünleri kullanmaktadır. Otelde tüm eğitim programları uygulanmaktadır. • Tüm misafirlerin ve personelin otele girişinde ateşleri ölçülüp günlük olarak kayıt listesi tutulmaktadır. Tüm personel maske, eldiven ve siperlik kullanarak hizmet edecektir. Misafirler istediği takdirde resepsiyondan maske temin edebilecektir. • Otelde Kullanılan VRF klima sistemleri virüs ve bakteriye karşı dezenfekte edilmiş ayrıca lejyonella hastalığına karşı ilaçlamaları yapılmıştır. • Misafir odaları günlük temizliklerine ek olarak sık kullanılan, kumanda (tek kullanımlık poşetlerde), elektrik düğmeleri, bataryalar, kapı kulpları ve bataryalar Jonhson Diversey Oxivir Dezenfektan ürünü ile temizlenmektedir. • Turizm Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığının almış olduğu ve alacağı tüm güncel önlemler takip edilerek misafirlerin sağlıklı bir konaklama deneyimi için uygulanmaya devam edilecektir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster