Valitsa Otel | Ucuzabilet.com

Valitsa Otel

Bozcaada / Bozcaada / Çanakkale  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Türkiye'nin gözde tatil adreslerinden Bozcaada'nın merkezinde misafirlerini ağırlayan Valitsa Otel, restoranlara, eğlence yerlerine ve adanın güzel sokaklarına yaklaşık 5 dakika yürüme mesafesinde konumlanıyor. Eşsiz deniz, kale ve liman manzarası ile tesis, hem merkezde hem de kendine ait bahçesinde misafirlerine sakince dinlenebilecekleri bir atmosfer sunuyor. Misafirler tatil süresince güne eşsiz deniz manzarası eşliğinde başlayıp, ev yapımı reçellerin, yerel zeytinlerin ve Çanakkale bölgesinin vazgeçilmez lezzetlerinden pişinin lezzetlendireceği bir kahvaltının tadını çıkarabilirler. Dileyen misafirler adanın eşsiz koylarında denize girebilir, renkli sokaklarında yürüyüş yapabilir ve gün batımını izlemek için Polente Feneri'ne gidebilirler.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 15:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Bozcaada’nın merkezinde 2017 yılında hizmet vermeye başlayan Valitsa Otel, 12 odası ile misafirlerine unutulmaz bir Bozcaada tatilinin kapılarını aralıyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Otele girişte maske ve HES kodu zorunluluğu bulunmaktadır. Misafirlerin isteğine bağlı olarak günlük oda temizliği yapılmakta, ortak alanlar günde en az 2 kez dezenfekte edilmektedir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster