Villa Blanche Hotel | Ucuzabilet.com

Villa Blanche Hotel

star star star
İstanbul Avrupa Yakası Şişli / İstanbul / Istanbul  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Villa Blanche Hotel, İstanbul’da iş ve finans çevrelerinin yanı sıra eğlence ve kültür sanat merkezlerine de kolayca ulaşım sağlanan Şişli’de yer alıyor. Tesis modern ve zarif dekore edilmiş odalarının yanı sıra açık havuzu ile öne çıkıyor. Tesis, minibar, oda servisi, telefon, kablosuz internet, , klima, küvet veya duş, saç kurutma makinesi, televizyon gibi olanaklarla donatılarak misafirlere konforlu bir konaklama deneyimi sunan odalarıyla hizmet veriyor. Tesiste ayrıca telefon ve faks hizmetleri, resepsiyon hizmeti, otopark, kuru temizleme gibi olanaklar sunuluyor. Atatürk Havalimanı, Beşiktaş, Levent gibi merkezlere kolayca ulaşılabilen konumda yer alan tesis, iş ve tatil odaklı İstanbul konaklamaları için ideal bir seçenek sunuyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

İstanbul’un iş, eğlence ve kültür merkezlerine yakın Şişli mevkiinde hizmet veren Villa Blanche Hotel, oldukça şık ve konforlu bir ortamda misafirlerini ağırlıyor. Tesis, hem iş hem turizm odaklı konaklamalara hitap ediyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster