Villa Oliva Butik Hotel | Ucuzabilet.com

Villa Oliva Butik Hotel

Gündoğan Bodrum / Gündoğan / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 11:00

Neden Bu Otel?

Gündoğan, eski adıyla ise ''Güneşin doğuşu'' anlamına gelenFarilya, kuruluş tarihi M.Ö. 353'e uzanıyor. Bodrum yarımadasının en eski yerleşim alanı Gündoğan yani antik adıyla Farilya dır.Zengin bir tarihsel geçmişe sahip olan Gündoğan da yarımadanın ilk yerleşik halkı olan Leglere ait yüzlerce kaya mezar bulunmaktadır.Bodrum merkezine 20 km uzaklıkta Yalıkavak ile Türkbüküarasında bir tepenin yamacında yeralmaktadır.Bodrum yarımadasının en uzun plajına sahip olanGündoğan'daki yeni tesisimizde evinizin sıcaklığını bulacaksınız.Villa Oliva Butik Hotel sizleri büyülemeyi bekliyor.Otelimizin inşaatı yeni tamamlanmıştır.2021 Nisan ayından itibaren 13 odasıyla,Villa Oliva Butik Hotel kalitesi ve sıcaklığı ile sizlere hizmetvermeye başlayacaktır. ''Gönlünüzce bir tatil için Villa Oliva Butik Hotel'i seçin''
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster