Adana Şehir Merkezinden Adana Şakirpaşa Havalimanı’na Ulaşım

Adana ulaşım konusunda oldukça gelişmiş bir şehir olduğu için şehir merkezinden Adana Şakirpaşa Havalimanı’na ulaşım konusunda hiç zorlanmazsınız. Adana’nın pek çok yerinden havalimanına kolaylıkla ulaşılabiliyor. Tercih edebileceğiniz ulaşım araçlarını aşağıda sıralıyoruz.

Belediye Otobüsleri

Seyhan Uygulama Hastanesi ve Adana Havalimanı arasında sefer yapan 159 numaralı belediye otobüsü ya da Çukurova Üniversitesi ile Adana Şakirpaşa Havalimanı arasında sefer yapan 135 numaralı belediye otobüsü ile Adana’nın çeşitli yerlerinden havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Aktarma yapmanız gerekirse Hastane - Akıncılar arasında işleyen metro hızlı bir seçenek olabilir.

Minibüs ve Dolmuş

Gün içerisinde sık sık sefer yapan minibüs ve dolmuşlar da Adana’dan Şakirpaşa Havalimanı’na ulaşım için tercih edebileceğin ekonomik seçenekler arasında bulunuyor. Adana şehir merkezi ve havalimanı hattı ile meydan hattı minibüslerini kullanabilirsiniz.

Taksi

Adana’nın pek çok semtinden havalimanına ulaşmanın en hızlı çözümlerinden biri taksiye binmek… Uçuş zamanınıza uygun saatte istediğiniz yere taksi çağırarak konforlu bir ulaşım gerçekleştirebilirsiniz.

Araç Kiralama

Hem şehirde hem havalimanında ofisi bulunan araç kiralama şirketleri ile iletişime geçerek araba kiralayabilir, hızlı ve konforlu bir şekilde Şakirpaşa Havalimanı’na ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir merkezinden havalimanına yaklaşık on dakikada ulaşabilirsiniz.

Adana - Vinnytsia Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

En ucuz Adana - Vinnytsia uçak bileti hangi gün?+

Adana - Vinnytsia arası uçmak için en ucuz gün Pazar günü.Uçak bileti fiyatlarını görmek için tıklayın.

Adana - Vinnytsia için hangi hava yolu firması en ucuz uçak biletini sunuyor?+

Pegasus, Adana - Vinnytsia için en ucuz uçak biletini sunan firma. tıklayın.

Adana - Vinnytsia rotasında uçan havayolları hangileri?+

Adana - Vinnytsia rotasında uçuşu bulunan en popüler 3 havayolu şirketi: Türk Hava Yolları, Pegasus ve AnadoluJet. Uçak bileti fiyatlarını görüntülemek için tıklayın.

Adana - Vinnytsia arası uçakla kaç saat sürüyor?+

Adana - Vinnytsia arası uçakla dakika sürüyor.

Adana - Vinnytsia rotasında uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?+

Adana şehrinden Vinnytsia şehrine uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksınız: Adana Havalimanı.Bu havalimanına ineceksiniz: Vinnytsia Havalimanı.

Adana - Vinnytsia arası en ucuz uçak bileti ne zaman alınır?+

Adana - Vinnytsia arasında uçak bileti rezervasyonu yaptırırken yolculuk tarihi belli ise birkaç hafta öncesinden bilet satın almak, maddi anlamda çok büyük kazanç sağlıyor.