Ağrı Şehir Merkezinden Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı’na Ulaşım

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı ile şehir merkezi arasında yaklaşık 8,5 km mesafe bulunuyor. Şehir içi ulaşımda toplu taşımadan faydalanabilirsiniz. Ancak havalimanına otobüs ve minibüs seferleri bulunmuyor. Şehir merkezinden havalimanına ulaşmak için pek çok alternatif yer alıyor.

Havalimanı Servisi

Şehir merkezinden hareket eden servisler ile havalimanına 15 dakika gibi kısa bir sürede ulaşabilirsiniz. Servis Ağrı’nın merkezi noktalarından kalkıyor.

Taksi

Şehir içi ulaşımda toplu taşımanın yanı sıra taksiler de sık kullanılıyor. Eğer havalimanına ulaşmak için aceleniz varsa veya rahatınıza düşkünseniz taksileri tercih edebilirsiniz. Şehir merkezinde bulunan taksi duraklarından birine gidebilir veya bulunduğunuz yere taksi çağırabilirsiniz.

Araç Kiralama

Şehir merkezinden havalimanına ulaşmak için araba kiralama veya transfer hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Böylelikle şehir merkezinden Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı’na 10 dakika gibi kısa bir sürede gidebilirsiniz.

Ağrı - Zaporijya Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

En ucuz Ağrı - Zaporijya uçak bileti hangi gün?+

Ağrı - Zaporijya arası uçmak için en ucuz gün Pazar günü.Uçak bileti fiyatlarını görmek için tıklayın.

Ağrı - Zaporijya için hangi hava yolu firması en ucuz uçak biletini sunuyor?+

Pegasus, Ağrı - Zaporijya için en ucuz uçak biletini sunan firma. tıklayın.

Ağrı - Zaporijya rotasında uçan havayolları hangileri?+

Ağrı - Zaporijya rotasında uçuşu bulunan en popüler 3 havayolu şirketi: Türk Hava Yolları, Pegasus ve AnadoluJet. Uçak bileti fiyatlarını görüntülemek için tıklayın.

Ağrı - Zaporijya arası uçakla kaç saat sürüyor?+

Ağrı - Zaporijya arası uçakla dakika sürüyor.

Ağrı - Zaporijya rotasında uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?+

Ağrı şehrinden Zaporijya şehrine uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksınız: Ağrı Havalimanı.Bu havalimanına ineceksiniz: Zaporijya Havalimanı.

Ağrı - Zaporijya arası en ucuz uçak bileti ne zaman alınır?+

Ağrı - Zaporijya arasında uçak bileti rezervasyonu yaptırırken yolculuk tarihi belli ise birkaç hafta öncesinden bilet satın almak, maddi anlamda çok büyük kazanç sağlıyor.