Atina Şehir Merkezinden Atina Havalimanına Ulaşım

Atina Havalimanı ile şehir merkezi arası yaklaşık 20 km’dir. Atina Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşmak metro, ekspres otobüs ve taksi gibi için birçok seçeneği değerlendirebilirsiniz.

Otobüs:

Atina şehir merkezinden havalimanına giden farklı otobüs hatları bulunuyor. Pire Limanı ile Atina şehir merkezi arsında 24 saat hizmet veren ekspres otobüslerin yanı sıra şehir merkezinden havalimanına X93, X95, X96 ve X97 hatları ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Metro:

Atina’da metro kullanımı oldukça kolay ve ekonomiktir. Metro istasyonu havaalanına bağlı, ancak metro çıkışından havalimanına gitmek için bir yaya köprüsü üzerinden geçmeniz ve asansörle bir kat aşağı inmeniz gerekiyor. Biletleri, tek yön kişi başı 10 Euro'ya kiosklardan veya istasyondaki görevlilerden satın alabilirsiniz.

Taksi:

Atina şehir merkezi ile Atina Havalimanı arasında yaklaşık 20 km’lik bir mesafe var. Ayrıca şehir merkezinden havalimanına gündüz tarifesiyle ortalama 35 €, gece tarifesiyle ortalama 50 € gibi bir ücret yazıyor.

Atina - Zaporijya Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

En ucuz Atina - Zaporijya uçak bileti hangi gün?+

Atina - Zaporijya arası uçmak için en ucuz gün Pazar günü.Uçak bileti fiyatlarını görmek için tıklayın.

Atina - Zaporijya için hangi hava yolu firması en ucuz uçak biletini sunuyor?+

Pegasus, Atina - Zaporijya için en ucuz uçak biletini sunan firma. tıklayın.

Atina - Zaporijya rotasında uçan havayolları hangileri?+

Atina - Zaporijya rotasında uçuşu bulunan en popüler 3 havayolu şirketi: Türk Hava Yolları, Pegasus ve AnadoluJet. Uçak bileti fiyatlarını görüntülemek için tıklayın.

Atina - Zaporijya arası uçakla kaç saat sürüyor?+

Atina - Zaporijya arası uçakla dakika sürüyor.

Atina - Zaporijya rotasında uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?+

Atina şehrinden Zaporijya şehrine uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksınız: Atina Havalimanı.Bu havalimanına ineceksiniz: Zaporijya Havalimanı.

Atina - Zaporijya arası en ucuz uçak bileti ne zaman alınır?+

Atina - Zaporijya arasında uçak bileti rezervasyonu yaptırırken yolculuk tarihi belli ise birkaç hafta öncesinden bilet satın almak, maddi anlamda çok büyük kazanç sağlıyor.