Batum Şehir Merkezinden Batum Havalimanı’na Ulaşım

Batum Havalimanı, şehir içine ulaşım açısından oldukça avantajlı bir konumda yer alıyor. Şehir merkezine 2 km uzaklıktaki Batum Havalimanı Gürcistan’daki hem iş hem dış hat uçuşlara hizmet veriyor. Artvin Hopa’ya 20 km uzaklıktaki Batum Havalimanı Türkiye’den yurt içine ve yurt dışına uçmak isteyen misafirler için de cazip bir alternatif haline geldi.

Taksi:

Batum’da şehir merkezinden havalimanına gitmek için en konforlu ve cazip seçenek taksiler. Mesafe kısa olsa da taksiye binmeden önce fiyatı önceden konuşmayı unutmayın.

Otobüs:

Batum şehir merkezinden ve çevresinden otobüslerle Batum Havalimanı’na gitmek çok vakit almıyor ve gayet makul ücretler karşılığında ulaşım sağlanıyor.

Havaş:

Havaş servisleri, Türkiye Hopa’dan Batum Havalimanı’na gidecekler için ilk tercih. Pazartesi günleri hariç uçakların kalkış saatine göre Havaş seferleri düzenliyor. Hopa Limanı’ndan kalkan Havaş servisleri Sarp Sınır Kapısı’ndan geçerek sizi Batum Havalimanı’na yaklaşık 45 dakikada ulaştırıyor.

Batum - Manila Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

En ucuz Batum - Manila uçak bileti hangi gün?+

Batum - Manila arası uçmak için en ucuz gün Pazar günü.Uçak bileti fiyatlarını görmek için tıklayın.

Batum - Manila için hangi hava yolu firması en ucuz uçak biletini sunuyor?+

Pegasus, Batum - Manila için en ucuz uçak biletini sunan firma. tıklayın.

Batum - Manila rotasında uçan havayolları hangileri?+

Batum - Manila rotasında uçuşu bulunan en popüler 3 havayolu şirketi: Türk Hava Yolları, Pegasus ve AnadoluJet. Uçak bileti fiyatlarını görüntülemek için tıklayın.

Batum - Manila arası uçakla kaç saat sürüyor?+

Batum - Manila arası uçakla dakika sürüyor.

Batum - Manila rotasında uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?+

Batum şehrinden Manila şehrine uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksınız: Batum Havalimanı.Bu havalimanına ineceksiniz: Manila Havalimanı.

Batum - Manila arası en ucuz uçak bileti ne zaman alınır?+

Batum - Manila arasında uçak bileti rezervasyonu yaptırırken yolculuk tarihi belli ise birkaç hafta öncesinden bilet satın almak, maddi anlamda çok büyük kazanç sağlıyor.