Brüksel Şehir Merkezinden Brüksel Havalimanına Ulaşım

Brüksel şehir merkezi ile Brüksel Zaventem Havalimanı arası yaklaşık 12 km’dir. Tren, otobüs ve taksi gibi seçenekler, Brüksel şehir merkezinden Brüksel Havalimanı’na nasıl gidilir sorusuna yanıt oluyor.

Tren:

Brüksel Merkez İstasyonu'ndan Brüksel Zaventem Havalimanı'nda, haftanın 7 günü, 05.00 ila gece yarısı arasında her 10 dakikada bir tren seferleri düzenleniyor.

Otobüs:

Brüksel Havalimanı’na giden tüm otobüsler için otobüs durakları kat 0’da yer alıyor. De Lijn otobüsleri ile Brüksel şehir merkezinden Brüksel Havalimanı’na ulaşabilirsiniz. STIB otobüsleri ise 21 ve 12 hat numarasıyla şehir merkezinden havalimanına ulaşım sağlıyor.

Taksi:

Brüksel şehir merkezinden havalimanına giderken birçok taksi bulmanız mümkün. Trafik olmayan durumlarda şehir merkezinden havalimanına ortalama 15-20 dakikalık bir sürede ulaşabilirsiniz.

Brüksel - Sharm el Sheikh Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

En ucuz Brüksel - Sharm el Sheikh uçak bileti hangi gün?+

Brüksel - Sharm el Sheikh arası uçmak için en ucuz gün Pazar günü.Uçak bileti fiyatlarını görmek için tıklayın.

Brüksel - Sharm el Sheikh için hangi hava yolu firması en ucuz uçak biletini sunuyor?+

Pegasus, Brüksel - Sharm el Sheikh için en ucuz uçak biletini sunan firma. tıklayın.

Brüksel - Sharm el Sheikh rotasında uçan havayolları hangileri?+

Brüksel - Sharm el Sheikh rotasında uçuşu bulunan en popüler 3 havayolu şirketi: Türk Hava Yolları, Pegasus ve AnadoluJet. Uçak bileti fiyatlarını görüntülemek için tıklayın.

Brüksel - Sharm el Sheikh arası uçakla kaç saat sürüyor?+

Brüksel - Sharm el Sheikh arası uçakla dakika sürüyor.

Brüksel - Sharm el Sheikh rotasında uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?+

Brüksel şehrinden Sharm el Sheikh şehrine uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksınız: Brüksel Havalimanı.Bu havalimanına ineceksiniz: Sharm el Sheikh Havalimanı.

Brüksel - Sharm el Sheikh arası en ucuz uçak bileti ne zaman alınır?+

Brüksel - Sharm el Sheikh arasında uçak bileti rezervasyonu yaptırırken yolculuk tarihi belli ise birkaç hafta öncesinden bilet satın almak, maddi anlamda çok büyük kazanç sağlıyor.