Çanakkale Şehir Merkezinden Çanakkale Havalimanı’na Ulaşım

Şehir merkezine yaklaşık 3 km mesafede bulunan Çanakkale Havalimanı, hem iç hatlar hem de dış hatlar için olan uçuşlarınızda kullanabileceğiniz bir havalimanı. Şehir merkezinden taksi ya da toplu taşıma ile havalimanına kolayca ulaşmanız mümkün.

Otobüs

Çanakkale Belediyesi’nin gün içerisinde gerçekleşen uçuş saatlerine uyumlu olarak hizmete sunduğu belediye otobüslerini kullanarak havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir merkezinden kalkan belediye otobüsleri; Necippaşa Camii, Kordon, İskele, Demircioğlu Caddesi, Atatürk Caddesi, Eski Tansaş, Troya Caddesi ve Şehit Gürol Caddesi durakları üzerinden havalimanına ulaşıyor.

Taksi

Şehir merkezinden havalimanına en kolay ve konforlu şekilde ulaşmanın yollarından biri de taksiler… Şehrin pek çok noktasından kolaylıkla bulabileceğiniz taksiler ile kısa bir süre içerisinde Çanakkale Havalimanı’na ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama

Çanakkale şehir merkezinde ve havalimanına ofisleri bulunan araç kiralama şirketlerinden birini tercih ederek de havalimanına konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Çanakkale - Oslo Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

En ucuz Çanakkale - Oslo uçak bileti hangi gün?+

Çanakkale - Oslo arası uçmak için en ucuz gün Pazar günü.Uçak bileti fiyatlarını görmek için tıklayın.

Çanakkale - Oslo için hangi hava yolu firması en ucuz uçak biletini sunuyor?+

Pegasus, Çanakkale - Oslo için en ucuz uçak biletini sunan firma. tıklayın.

Çanakkale - Oslo rotasında uçan havayolları hangileri?+

Çanakkale - Oslo rotasında uçuşu bulunan en popüler 3 havayolu şirketi: Türk Hava Yolları, Pegasus ve AnadoluJet. Uçak bileti fiyatlarını görüntülemek için tıklayın.

Çanakkale - Oslo arası uçakla kaç saat sürüyor?+

Çanakkale - Oslo arası uçakla dakika sürüyor.

Çanakkale - Oslo rotasında uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?+

Çanakkale şehrinden Oslo şehrine uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksınız: Çanakkale Havalimanı.Bu havalimanına ineceksiniz: Oslo Havalimanı.

Çanakkale - Oslo arası en ucuz uçak bileti ne zaman alınır?+

Çanakkale - Oslo arasında uçak bileti rezervasyonu yaptırırken yolculuk tarihi belli ise birkaç hafta öncesinden bilet satın almak, maddi anlamda çok büyük kazanç sağlıyor.