Kastamonu Şehir Merkezinden Kastamonu Havalimanı’na Ulaşım

Kastamonu Havalimanı, şehir merkezine yaklaşık 13 km mesafede konumlanıyor. İç Hatlar hizmeti sunan havalimanına şehir merkezinden farklı alternatiflerle ulaşım sağlayabilirsiniz.

Servis

Kastamonu - İstanbul arasında uçuş hizmeti sunan hava yolu firmalarının sunduğu servis hizmeti ile şehir merkezinden havalimanına kolaylıkla ulaşım sağlamanız mümkün. Servislerin güzergahları ve saatleri hakkında bilgiye havalimanın kendi web sitesinden ulaşabilirsiniz

Otobüs

Şehir merkezinden kalkan otobüsler ile havalimanına ortalama 20 dakika gibi kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

Taksi

Her şehirde olduğu gibi Kastamonu’da da hızlı ve konforlu bir ulaşım için taksi alternatifini tercih edebilirsiniz. Günün her saatinde şehir merkezinden kolaylıkla bulabileceğiniz taksiler ile uçuş saatinize göre havalimanı ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Araç Kiralama

Şehir merkezinde hizmet veren ve havalimanında da ofisi bulunan araç kiralama şirketlerinden hizmet alarak da Kastamonu Havalimanı’na ulaşmanız mümkün. Merkez ofisten kiralayacağınız bir araç ile havalimanına konforlu bir şekilde ulaşıp, aracı firmanın buradaki ofisine teslim edebilirsiniz. Hizmet alabileceğiniz firmaları havalimanının web sayfasından öğrenebilirsiniz.

Kastamonu - Tokyo Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

En ucuz Kastamonu - Tokyo uçak bileti hangi gün?+

Kastamonu - Tokyo arası uçmak için en ucuz gün Pazar günü.Uçak bileti fiyatlarını görmek için tıklayın.

Kastamonu - Tokyo için hangi hava yolu firması en ucuz uçak biletini sunuyor?+

Pegasus, Kastamonu - Tokyo için en ucuz uçak biletini sunan firma. tıklayın.

Kastamonu - Tokyo rotasında uçan havayolları hangileri?+

Kastamonu - Tokyo rotasında uçuşu bulunan en popüler 3 havayolu şirketi: Türk Hava Yolları, Pegasus ve AnadoluJet. Uçak bileti fiyatlarını görüntülemek için tıklayın.

Kastamonu - Tokyo arası uçakla kaç saat sürüyor?+

Kastamonu - Tokyo arası uçakla dakika sürüyor.

Kastamonu - Tokyo rotasında uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?+

Kastamonu şehrinden Tokyo şehrine uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksınız: Kastamonu Havalimanı.Bu havalimanına ineceksiniz: Tokyo Havalimanı.

Kastamonu - Tokyo arası en ucuz uçak bileti ne zaman alınır?+

Kastamonu - Tokyo arasında uçak bileti rezervasyonu yaptırırken yolculuk tarihi belli ise birkaç hafta öncesinden bilet satın almak, maddi anlamda çok büyük kazanç sağlıyor.