Şehir Merkezinden Mardin Havalimanı’na Ulaşım

Minibüs

Şehir merkezinden minibüs kullanarak Havalimanı’na ulaşım sağlayacaksanız öncelikle şehir içinde hizmet veren minibüslere binerek Yenişehir’e ulaşmanız gerekiyor. Yenişehir’den ise Kızıltepe-Mardin yolundan geçen diğer bir minibüse binerek havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Servis

Mardin Havalimanı’na uçuş hizmeti sağlayan hava yolu şirketlerinin şehir merkezinde bulunduğu acenteler aracılığıyla sunulan servislerden yararlanarak da havalimanı ulaşımınızı konforlu bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Taksi

Şehir merkezinden bulabileceğiniz taksiler ile diğer yöntemlere göre biraz daha masraflı ama rahat ve hızlı bir ulaşım sağlayabilirsiniz.

Mardin - Salzburg Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

En ucuz Mardin - Salzburg uçak bileti hangi gün?+

Mardin - Salzburg arası uçmak için en ucuz gün Pazar günü.Uçak bileti fiyatlarını görmek için tıklayın.

Mardin - Salzburg için hangi hava yolu firması en ucuz uçak biletini sunuyor?+

Pegasus, Mardin - Salzburg için en ucuz uçak biletini sunan firma. tıklayın.

Mardin - Salzburg rotasında uçan havayolları hangileri?+

Mardin - Salzburg rotasında uçuşu bulunan en popüler 3 havayolu şirketi: Türk Hava Yolları, Pegasus ve AnadoluJet. Uçak bileti fiyatlarını görüntülemek için tıklayın.

Mardin - Salzburg arası uçakla kaç saat sürüyor?+

Mardin - Salzburg arası uçakla dakika sürüyor.

Mardin - Salzburg rotasında uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?+

Mardin şehrinden Salzburg şehrine uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksınız: Mardin Havalimanı.Bu havalimanına ineceksiniz: Salzburg Havalimanı.

Mardin - Salzburg arası en ucuz uçak bileti ne zaman alınır?+

Mardin - Salzburg arasında uçak bileti rezervasyonu yaptırırken yolculuk tarihi belli ise birkaç hafta öncesinden bilet satın almak, maddi anlamda çok büyük kazanç sağlıyor.