Şehir Merkezinden Mardin Havalimanı’na Ulaşım

Minibüs

Şehir merkezinden minibüs kullanarak Havalimanı’na ulaşım sağlayacaksanız öncelikle şehir içinde hizmet veren minibüslere binerek Yenişehir’e ulaşmanız gerekiyor. Yenişehir’den ise Kızıltepe-Mardin yolundan geçen diğer bir minibüse binerek havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Servis

Mardin Havalimanı’na uçuş hizmeti sağlayan hava yolu şirketlerinin şehir merkezinde bulunduğu acenteler aracılığıyla sunulan servislerden yararlanarak da havalimanı ulaşımınızı konforlu bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Taksi

Şehir merkezinden bulabileceğiniz taksiler ile diğer yöntemlere göre biraz daha masraflı ama rahat ve hızlı bir ulaşım sağlayabilirsiniz.

Mardin - Sevilla Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

En ucuz Mardin - Sevilla uçak bileti hangi gün?+

Mardin - Sevilla arası uçmak için en ucuz gün Pazar günü.Uçak bileti fiyatlarını görmek için tıklayın.

Mardin - Sevilla için hangi hava yolu firması en ucuz uçak biletini sunuyor?+

Pegasus, Mardin - Sevilla için en ucuz uçak biletini sunan firma. tıklayın.

Mardin - Sevilla rotasında uçan havayolları hangileri?+

Mardin - Sevilla rotasında uçuşu bulunan en popüler 3 havayolu şirketi: Türk Hava Yolları, Pegasus ve AnadoluJet. Uçak bileti fiyatlarını görüntülemek için tıklayın.

Mardin - Sevilla arası uçakla kaç saat sürüyor?+

Mardin - Sevilla arası uçakla dakika sürüyor.

Mardin - Sevilla rotasında uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?+

Mardin şehrinden Sevilla şehrine uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksınız: Mardin Havalimanı.Bu havalimanına ineceksiniz: Sevilla Havalimanı.

Mardin - Sevilla arası en ucuz uçak bileti ne zaman alınır?+

Mardin - Sevilla arasında uçak bileti rezervasyonu yaptırırken yolculuk tarihi belli ise birkaç hafta öncesinden bilet satın almak, maddi anlamda çok büyük kazanç sağlıyor.