Adrasan River Hotel | Ucuzabilet.com

Adrasan River Hotel

Adrasan Kumluca / Adrasan /  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Akdeniz’in eşsiz maviliğine yürüme mesafesindeki Adrasan River Hotel, nehir üzerinde yer alan masa ve sandalyelerinde misafirlerine ferah bir atmosferde yemek yeme ve keyifli zaman geçirme olanağı tanıyor. Ağaçlarla ve doğayla bütünleşen bungalovları ve odalarıyla hizmet veren tesis, her sabah misafirlere zengin bir açık büfe kahvaltı sunuyor. Akşam yemeklerinde ise bölgenin yöresel lezzetleri misafirlerin beğenisine sunuluyor. Tesis restoran, otopark, kablosuz internet, 24 saat açık resepsiyon ve çamaşırhane olanakları da sunuyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Doğa harikası Olimpos yakınlarında, Adrasan’da misafirlerini ağırlayan tesis, yemyeşil bahçesi, ahşap bungalovları, yöresel lezzetler sunan mutfağı ile Akdeniz’de huzur dolu bir tatil sunuyor. Tesis denize yürüme mesafesinde yer alıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster