Alados Otel

Orhaniye Marmaris / Turgutköy Köyü / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Marmaris, Orhaniye’de hizmet veren Alados Hotel, yeşillikler ile çevrili bahçesi ve huzurlu atmosferi ile misafirler tarafından beğeniliyor. Denize 1200 metre uzaklıkta yer alan tesisin bahçesinde yüzme havuzu bulunuyor. Misafirler burada güneşin ve yüzmenin tadını çıkarabiliyor. Ev sıcaklığı sunan odalarında konforlu bir konaklama deneyimi vadeden tesiste konaklayan misafirler güne güzel bir kahvaltı ile başlayabilir. Tesis, Oda Kahvaltı konaklama konsepti ile hizmet veriyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Denize 1.3 km mesafede konumlanan Alados Otel, Marmaris’in Orhaniye mevkiinde güzel bir tatil deneyimi vadediyor. Yemyeşil bir doğada huzur bulmak isteyen misafirlerine konforlu bir konaklama deneyimi sunan tesisin bahçesinde havuz mevcut.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

•Tesiste bulunan şezlong ve restoran masaları, sosyal mesafe gözetilerek konumlandırılmıştır. Her misafire ayrı masa ve şezlong tahsis edilmekte ve günlük detaylı dezenfektasyonları yapılmaktadır. •Misafirlerin ateşi temassız ateş ölçer ile tesise giriş esnasında ölçülmektedir. Normal değerlerin üzerinde olması durumunda misafir tesise kabul edilmemektedir. •Misafirler, özel maske ve eldivenleri girişte ücretsiz olarak resepsiyondan temin edebilirler. Resepsiyon alanı, özel perdeleme ile koruma altına alınmıştır. •Tesis personeli maske, eldiven ve yüz siperliği kullanarak çalışmalarını yürütmekte ve her oda temizliği için eldiven değişimi yapılmaktadır. Odalar havalandırma sonrası ULV cihazları ile dezenfekte edilmektedir. •Açık büfe kahvaltı özel koruyucu perde arkasındaki maskeli, siperlikli ve tek kullanımlık eldivenleri olan personeller tarafından maşayla servis edilmektedir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster