Alaturca House | Ucuzabilet.com

Alaturca House

Kapadokya / Göreme / Nevşehir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Otelimizin en üst kısmında yer alan seyirlik teras güvenlik nedeniyle sadece sezonluk açıktır. Alaturca House, Nevşehir'in tarih ile iç içe olan bölgelerinden Göreme’de yer alıyor. Balayı ya da herhangi bir özel gün için bu tesisi tercih edecek misafirlerin, bu ücretli hizmet için tesis ile önceden iletişime geçmesi gerekiyor. Konforun yanında kaliteye de her zaman önem veren tesis, misafirler tarafından fazlasıyla beğeniliyor. Alaturca House’un terasından Göreme’nin muhteşem manzarası izlenebiliyor. Ayrıca tesiste konaklayan misafirler bu manzara eşliğinde keyifli bir kahvaltı ile güne başlayabiliyor. Kapadokya’da balon turu, ATV gibi aktivitelere katılmak isteyen misafirler de tesis ile iletişime geçebilir. Tesiste sigara kullanımı odalarda ve diğer kapalı alanlarda yasaktır. Tesise giriş günü otele kahvaltı saatinde giriş yapılır ve giriş gününde kahvaltı istenirse ekstra ücrete tabidir.Talep edilmesi halinde sadece sistemin izin verdiği ve ek ücretli olarak odalara konulan ek yatak portatif,katlanır,küçük bir yataktır ve diğer normal yataklardan alçaktır.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 11:00

Neden Bu Otel?

Nevşehir'in tarih ile iç içe olan bölgesi Göreme'de konumlanan Alaturca House, misafirlerini özel tasarlanmış odalarında ağırlıyor. Tesisin sigara içilen odası bulunmuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

•Tesise girişte dezenfektan paspası mevcuttur. •Genel kullanım alanlarında sabit el dezenfektanı mevcuttur. •Misafirlerin ateşleri girişte ateş ölçer ile kontrol edilmektedir. 38 derece üzeri ateşi olan misafirler, kurallar gereği kabul edilemeyecektir. •Personelde maske mevcuttur ve personeller temizlik kurallarına uymaktadırlar. •Odalar misafirlere verilmeden önce mutlaka dezenfekte edilip, havalandırılmaktadır. •Kahvaltı alanında masalar arasında mesafe bırakılmıştır. Kahvaltı tabakta verilmekte olup, açık büfe yoktur. •Otelimizin en üst kısmında yer alan seyirlik teras güvenlik nedeniyle sadece sezonluk açıktır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster