Aletris Deluxe Hotel & Spa | Ucuzabilet.com

Aletris Deluxe Hotel & Spa

star star star star star
Manavgat / Gündoğdu / Antalya  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Ultra Her Şey Dahil konaklama konsepti ile Antalya’nın Manavgat mevkiinde yer alan Aletris Deluxe Hotel & Spa, modern ve şık alanları ile keyifli bir tatil ortamı sunuyor. Tesisin konforlu odalarında misafirlerin ihtiyaçlarına yönelik imkanlar bulunuyor. Misafirlerin kendini özel ve ayrıcalıklı hissetmesi için kaliteli bir hizmet anlayışı ile misafirlerini tesis, aile konseptine sahip. Tesis tarafından belirlenen kural gereği, bu tesiste tek veya birden fazla erkek konaklaması için rezervasyon alınamıyor. Tesisin özel plajı bulunuyor. Misafirler kum plajda güneşlenmenin ve ardından denizde yüzmenin tadını çıkarabilir. Tesis bünyesinde açık havuz da yer alıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Ultra Her Şey Dahil konseptinde hizmet veren Aletris Deluxe Hotel & Spa, ailece keyifli bir taitl yapmak isteyen misaifrlerine eğlenceli bir konaklama alternatifi sunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster