Alinn Otel Sinop | Ucuzabilet.com

Alinn Otel Sinop

star star star star
Sinop Şehir Merkezi /  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Otelimiz, 32 adet balkonlu, 11 adet balkonsuz ve 1 adet suit ile toplamda 44 odadan oluşmaktadır. Açık ve kapalı bölümden oluşan 250 kişilik restaurantı, 120 metre uzunluğunda plajı, yetişkin (infinity pool) ve çocuk yüzme havuzu ile siz değerli misafirlerimize, Sinop tatili süresince konforu ve rahatlığı sunmaktadır.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Denize Sıfır
  • Şehir Oteli

Neden Bu Otel?

Karadeniz’in mavisini ve yeşilini doyasıya yaşama imkanı Sunan Sinop’ta, muhteşem bir konumda bulunan Alinn Otel, misafirlerini keyifli bir manzara eşliğinde ağırlıyor. Çoğu balkonlu odaları ile hizmet veren tesis; açık ve kapalı restoran, 120 m uzunluğunda plaj, çocuklar ve yetişkinler için yüzme havuzu gibi olanaklar ile hizmet veriyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster