Hotel Anatolia Bursa

star star star star
Bursa Merkez - Osmangazi / Bursa / Bursa  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Prices quoted for Turkish Citizens only. Belirlenen fiyatlar sadece Türk Vatandaşları için geçerlidir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Bursa’nın tarihi kaplıca bölgesi Çekirge’de konumlanan Anatolia Bursa, güler yüzlü hizmeti ve ev sıcaklığındaki odalarıyla misafirlerine keyifli bir konaklama alternatifi sunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

• Bu dönemde görevlerinin başında olan çalışanlara hijyen konusunda ve virüsten korunma yöntemleri hakkında gerekli eğitimler verilmiştir • Hem personel hem de misafir kullanım alanları hijyen kuralları ve sosyal mesafe anlayışına göre yeniden düzenlenmiştir. • Ortak kullanım alanları, genel alanlar ve tüm odalardaki iklimlendirme sistemleri düzenli olarak sterilize edilmektedir. • Misafirlerin ve tüm personelin günlük olarak ateş ölçümü yapılıp kayıt altına alınacaktır. Şüpheli vakalar için karantina odasında tutulacak olup sağlık ekiplerine haber verilecektir. • Tesiste T.C Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen “Konaklama Tesislerinde uygulanması gereken korunma ve kontrol ilkeleri” uygulanmaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster