Arsen Hotel

star star star
Arsin / Yeşilyalı / Trabzon  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Trabzon sahilinde misafirlerini konforlu ve sakin bir atmosferde ağırlayan Arsen Hotel iş ve tatil odaklı konaklamalar için ideal bir seçenek sunuyor. Tesiste sabahları zengin bir kahvaltı servisi sunan ve gün boyu hizmet veren bir adet restoran ve cafe bulunuyor. Tesisin bahçesi ve cafetaryasındamisafirler yorgunluklarından arınıp enerji toplama fırsatı sağlıyor. Tesisin donanımlı toplantı odası ve restoran, çamaşırhane, kuru temizleme, araba kiralama, havalimanı servisi, kablosuz internet gibi olanakları misafirlerin tüm detayları özenle ele alınmış rahat bir konaklama deneyimi geçirmesini sağlıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 13:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Arsin’de hizmet veren tesis, deniz kıyısında konumlanıyor. Deniz ve dağ manzarasına hakim olan tesisin odalarında balkon mevcut. Tesiste bir kapalı restoran hizmet veriyor. Tesis Sümela Manastırı ve Uzungöl’e arabayla 1 saat mesafede konumlanıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster