Assos Kadırga Otel

Assos / Çanakkale  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Denize sıfır konumda hizmet veren Assos Kadırga Otel, tarihi ve doğal güzellikleriyle ünlü Assos’ta konumlanıyor. Ege’ye özgü lezzetler sunan restoranı, ev konforundaki odaları ve açık yüzme havuzuyla Ayvacık Otogarı’na 13 km mesafede yer alıyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

• Tesiste covid-19 ve hijyen uygulamalarına yönelik plan ve bu plan çevresinde otel bünyesindeki tüm departman ve birimler için izlenecek prosedürlere ilişkin protokoller hazırlandı. • Hijyen, temizlik, deterjan ve dezenfektan kullanımı eğitimlerine ek olarak tesis çalışanlarının Covid-19 Farkındalık ve Korunma Yöntemleri eğitimleri tamamlanmıştır. • Farkındalık ve Korunma Yöntemleri Eğitimi, eğitim planı içerisine dahil edilmiş olup belirli periyotlarda tekrarlanmaktadır. • Tesis içerisinde, ortak kullanım tuvaletlerinde, restoran girişlerinde ve resepsiyonda alkol bazlı durulama gerektirmeyen dezenfektan üniteleri yerleştirilmiştir. • Tesiste tüm odaların, genel alanların temizlik ve dezenfeksiyonu, prosedürlerde belirlenen kurallar çerçevesinde detaylı olarak yapılmaktadır. Aynı zamanda bu uygulamaların sıklıkları artırılmıştır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster