Astrid Hotel Bodrum

Gümüşlük Bodrum / Koyunbaba / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Yalıkavak ve Gümüşlük’e yakın bir konumda yer alan tesis, Koyunbaba Koyu’nda hizmet veriyor. Misafirlerine huzur dolu bir tatil imkanı sunan tesisin odalarında; akıllı TV, yüksek hızlı kablosuz internet bağlantısı ve klima bulunuyor. Doğa manzaralı üst kat odalar, Fransız balkonlu ve deniz veya bahçe manzarasına hakim. Zemin kat odalar ise, mandalina bahçelerinin manzarasının keyfini çıkarabileceğiniz özel teraslarla donatılmış.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Astrid Otel, Yalıkavak ile Gümüşlük arasında bulunan Koyunbaba Koyu’nda sessiz ve huzurlu bir tatil atmosferi vadediyor. Tesis, Gümüşlük’e ve Yalıkavak Marina’ya olan yakınlığı ile eğlence arayan misafirlerine avantaj sağlıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster