Ataol Çan Termal Otel & Spa

star star star star
Çan / Çan / Çanakkale  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Termal Oteli
  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Çanakkale’de yer alan Ataol Can Termal Otel & SPA, ferah ve şık odaları ve SPA merkezi ile misafirlerine konforlu bir tatil deneyimi yaşatıyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Tesis İçi Salgın Tedbir Planı Ortak alanlarda( Resepsiyon, Restaurant, Spa alanı, Spor Salonu vb.) Güvenli Sosyal Mesafe düzenlenmiş ve şeritler, zemin işaretlemeleri belirlenmiştir. Tesis bünyesinde bulunan tüm bölümler için tesis personeline yönelik takip ve denetim çizelgeleri oluşturulmuştur. Tüm genel alanlar için (Resepsiyon, Koridorlar, Tuvaletler vb.) saatlik dezenfekte edilme sıklığı sağlanmıştır. Günlük denetim ve kontrol listelerinin hazırlanması Sosyal mesafeyi belirten düzenlemeler yapılması Genel alanlarda dezenfektan üniteleri bulundurulmaktadır. Ortak alanlarda tedbir planı ve 14 kural ile ilgili panoların asılması sağlanmıştır. Yeme – İçme Alanlarında Güvenli Sosyal Mesafe düzenlemesi Mutfak ve yeme-içme alanlarının sıklıkla dezenfektasyona tabi tutulması Mutfak araç gereçlerinin dezenfekte edilmesi ve kontrolü Mutfak personelinin koruyucu ekipman kullanımı Personelin hijyen ve temizlik prosedürlerinin arttırılması Personele Corona Virüs ve tedbirleri eğitimi Personelin periyodik sağlık testlerinin yaptırılması Personelin eldiven ve maske kullanımı sağlanmıştır. Personel girişine el dezenfektasyon Misafir odalarında bulunan su ısıtıcısı, tv kumandaları, kapı ve pencere kolları ve çekmece kupları misafirlerin sıklıkla temas ettiği tüm noktalar misafir tesisten ayrıldığında temizlenmesi dezenfekte edilmesi Her misafirin girişlerde elektronik ateş ölçer ile ateş ölçümü ve çizelge tutulması Konaklama yapacak misafirlerin 14 gün öncesindeki corona virüs ve seyahatler ile ilgili durumu belirten yazı imzalatılması Odalarda yer alan tekstil ürünlerinin 60-90 derece sıcaklıkta yıkanması sağlanmıştır. Tüm misafir odalarına salgın tedbir planı basılarak koyulmuştur. Oda temizliği formlarının günlük takibi ve kayıt altına alınması Dezenfaktasyon paspası Personel ateş ölçümü ve günlük kayıt ve 14 gün saklanması Personel tarafından kullanılan araç gereçlerin dezenfekte edilmesi Salgın Hastalık sürecini yönetecek bir yönetici görevlendirilmesi Restaurantta yer alan tüm masalara el antiseptiği konulmuştur. Tüm servis ekipmanları servis öncesi ve sonrası düzenli olarak temizlenmesi ve dezenfekte edilecektir. Tüm misafir odaları konaklama süresi bittikten sonra Ozon ve ULV Makineleri ile dezenfekte edilecektir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster