Bay Nihat Lale Otel

Cunda Ayvalık / Ayvalık / Balıkesir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Cunda’nın en meşhur restoranı Bay Nihat’ın üzerinde yer alan Bay Nihat Lale Otel, Cunda’da denizin kıyısında yer alıyor. Tesis Cunda ve Ayvalık plajlarına yakınlığının yanı sıra konforlu odalarıyla öne çıkıyor. Tesiste sunulan bahçe, lobi, tesise ait otopark, 24 saat resepsiyon ve kablosuz internet bağlantısı gibi hizmetlerle misafirlerin huzurlu ve konforlu bir Cunda tatili yapmaları hedefleniyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Ayvalık, Cunda Adası’nda misafirlerini ağırlayan Bay Nihat Lale Otel, merkezi bir konumda bulunuyor. Tesisin deniz manzaralı şık bir a la carte restoranı bulunuyor. Misafirler yüzmek için Cunda ve Ayvalık’ta yer alan halk plajlarına gidebilir.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Tesis, covid-19 tedbirleri çerçevesinde hijyen kurallarına uygun T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı dezenfektanlar ile odalar ve genel kullanım alanları her gün temizlenmektedir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster