Best Western Premier Karşıyaka Convention & Spa Hotel | Ucuzabilet.com

Best Western Premier Karşıyaka Convention & Spa Hotel

star star star star star
İzmir Merkez / Büyükçiğli / İzmir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Şık dizaynı ve konforlu odalarıyla hizmet veren Best Western Premier Karşıyaka; sauna, yüzme havuzu, fitness salonu ve masaj hizmeti gibi pek çok olanak sunuyor. Damak tadına uygun eşsiz lezzetlerin sunulduğu bir a la carte restoran ve barın yanı sıra resmi organizasyonlar için kullanabileceğin toplantı salonu da bulunuyor. * Konaklayan misafirlerimizden giriş esnasında extra kullanımlar için 500 TL depozito alınmaktadır.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Best Western Premier Karşıyaka; İzmir'in tarihi ve hareketli bölgesi Karşıyaka'da; sauna, yüzme havuzu, fitness salonu ve alternatif masaj imkanlarıyla sağlıklı ve zinde bir konaklama imkanı sunuyor. * Konaklayan misafirlerimizden giriş esnasında extra kullanımlar için 500 TL depozito alınmaktadır.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

We Care Clean” programımız dört kilit alanda yükseltilmiş güvenlik ve temizlik standartlarını içermektedir. 1- a) Giriş esnasında sosyal mesafe kuralını uyguluyor, dokunduğunuz ve dokunacağız herşeyi dezenfekte ediyoruz. b) Lobi’de gazete ve dergi gibi ürünlerin tümünü kaldırdık. c) Lobi’de mobilya ve diğer eşyalar için zorunlu temizlik programları hazırladık. d) Genel alanlarda ellerinizi sürekli dezenfekte etmenizi rica ediyoruz. e) Otelimize giriş ve çıkışlarda sizlerin ateşinizi ölçmek zorundayız. f) Kişisel hijyeninizi korumak için geçici olarak Vale ve Bellboy hizmeti veremiyoruz. 2- a) Her misafir odası girişinizden önce havalandırılmış ve sisleme yapılarak dezenfekte edilmiştir. b) Kapı kolları, ışık anahtarları, klima kontrol tuşları, çalışma alanları, askılar, tv kumandası, saat, su ısıtıcısı, telefonlar, tüm banyo fikstür kolları gibi yüksek dokunma alanları COVID-19 virüsünü öldürmeye yönelik kimyasallar ile temizlenmiştir. c) Konaklamanız boyunca odanıza hiç bir personelimiz girmeyecek olup, temizlik ve minibar servisi sadece talebiniz üzere 08:00 – 16:00 saatleri arasında verilecektir. Talebiniz durumunda 100’ü arayınız. d) Odanızda kullanacağınız tekstil ürünleri yüksek sıcaklıkta yıkanmıştır. e) Odanızda hiç bir baskılı kağıt ürünü bulunmamaktadır. Oda servisi ve minibar menümüzü oda kapısı arkasında görebileceksiniz. Dilediğiniz zaman şipariş için 166’yı arayabilirsiniz. 3- a) Kahvaltı içeren konaklama yapmanız durumunda; açık büfeden seçtiğiniz ürünleri ekip arkadaşımız tabağınıza servis edecektir. b) Tercih ettiğiniz sıcak ve soğuk içecekler ise masanıza servis edilecektir. 4- a) Umumi tuvaletler, Fitness, Spa ve Kapalı Havuz yakından izlenen çizelgelerle dezenfekte edici kimyasallar kullanarak temizlenmektedir. b) Toplantı salonlarında her kullanımdan önce ve sonra tüm sandalyeler,masalar ve ekipmanlar dezenfekte edilmektedir. BWH Hotel Group ailesi otelcilerden oluşur. Sizi, ailenizi ve sağlığınızı gerçekten önemsediğimizi bilmenizi istiyoruz. Birbirimize önem veren küresel bir topluluğuz. “We Care Clean” yeni standart olduğu için size evinizden uzakta güvenli ve temiz bir ev sunmaya hazırız. Bunların dışında otelimiz içinde hepimizin sağlığı için uymamız gereken kurallar mevcut; · Maskenizi lütfen sürekli takınız. · Ellerinizi dezenfekte ediniz. · Sosyal mesafe kuralına uyunuz. · Elleriniz sürekli yıkayınız. · Asansöre tek başınıza veya sadece aileniz ile bininiz. · Restoran ve Lobby’de belirlenen oturma düzenine uyunuz. · Covid-19 semptomu gösterdiğinizi düşünüyorsanız, lütfen bize bilgi veriniz. Otelimizi sizinle paylaşma ayrıcalığı verdiğiniz için teşekkür ederiz.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster