Bilgin Otel | Ucuzabilet.com

Bilgin Otel

Kaş Merkez Kaş /  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Akdeniz’in en güzel kıyılarından Kaş’ta misafirlerini ağırlayan Bilgin Otel, limana ve Küçük Çakıl Plajı’na yürüme mesafesinde yer alıyor. Kaş’ta gezilecek yerlere ve çarşıya da yakın mesafesi ile dikkat çeken tesis, ev konforunda konaklama deneyimi vadediyor. Ailece keyifle ve konforla konaklanabilecek hoş bir atmosfer sunan Bilgin Otel, merkezi konumu ve güler yüzlü personeli ile misafirlerine avantaj sağlıyor. Kaş Antik Tiyatrosu’na yürüme mesafesinde bulunan tesisin kendine ait otoparkı bulunuyor. Tesiste ayrıca çamaşırhane hizmeti de yer alıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 11:00

Neden Bu Otel?

Ferah odalarında konforlu bir konaklama imkanı sunan Bilgin Otel, Antalya’nın sevilen tatil beldesi Kaş’ta hizmet veriyor. Küçük Çakıl Plajı’na 150 m uzaklıktaki tesis, Kaş Antik Tiyatrosu’na ve otogara yürüyüş mesafesinde yer alıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster