Bisanthe Panorama Sütlüce Dağ Oteli

Tekirdağ Merkez /  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Tekirdağ’da yemyeşil bir atmosferde, lüks butik dağ oteli konseptiyle misafirlerini ağırlayan Bisanthe Panorama Ganos Dağ Evleri, yepyeni bir tatil deneyimine kapı açıyor. Tesis, birbirinden güzel mini evleri, açık havuzu ve daha birçok ayrıcalığı ile Ganos Dağı’nın kalbinde, zümrüt yeşili atmosferiyle öne çıkıyor. Lüks butik dağ oteli konseptiyle Mart 2021’de hizmete başlayan Bisanthe Panorama Ganos Dağ Evleri tatil anlayışınızı tamamen değiştirme iddiasıyla sizi yepyeni bir deneyime davet ediyor. Onlarca medeniyete ev sahipliği yapmış büyülü topraklarda, tabiatın dokusunu bozmadan Ganos Dağı’nın yüreğinde zümrüt yeşilinin en güzel olduğu topraklarda yaptığımız mimarisi ile size unutamayacağınız bir tatil rüyası sunuyor. Tedarikçilerimiz tarafından en yüksek kalite standartlarında tarıma olan tutkuyla üretilen, bölgesel ve mevsimlik malzemeler kullanılarak yapılan enfes yemeklerle sizi şımartıyoruz. Norveç Evleri ile İngiliz Evleri arasında Ne Fark Var? Norveç Evleri: Dubleks olup 90 ve 96m2 büyüklüğündedir. Marmara Denizi, Ada, Orman ve Havuz manzaralıdır. Suit evler Norveç evleridir Açık ve Kapalı Jakuzi Bulunmaktadır. İngiliz Evleri: Marmara Denizi, Havuz ve Orman manzaralıdır. 45M2 ve tek katlıdır. Tiny House Ev Consept ev olarak tasarlanmıstır. Marmara Denizi, Orman manzaralıdır.45m2’dir. Sinevizyon, Mutfak ve diğer evlerde olmayan imkanlara sahiptir
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 11:00

Neden Bu Otel?

Lüks butik dağ oteli konseptiyle 2021’de hizmete başlayan Bisanthe Panorama Dağ Evleri tatil anlayışınızı tamamen değiştirme iddiasıyla sizi yepyeni bir deneyime davet ediyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster