Çakıl Apart

Akçakoca / Düzce /  Haritada Göster
- , 0 gece, 2 Yetişkin, Aramayı değiştir
* Lütfen otel, şehir, bölge seçiniz.
Gece
{{ roomCount }} Oda, {{ totalGuest }} Kişi
X

{{ room.id }}. Oda
Çıkış tarihindeki yaşı
Fiyat ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme
indirim kapat
indirim kapat

Oda Seçenekleri

Triple, Bahçe Manzaralı
28 m²
Fiyatlar için tarih girin!
Çift Kişilik, Bahçe Manzaralı
20 m²
Fiyatlar için tarih girin!
Twin, Bahçe Manzaralı
24 m²
Fiyatlar için tarih girin!

Tesis Olanakları

Tesis Olanakları

OTEL OLANAKLARI

Isıtma
Sigara İçilmeyen Odalar
Tesise Ait Otopark
Bahçe
İnternet Bağlantısı - Kablosuz (Ücretsiz)

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

 Yukarı Ayazlı Mahallesi Cami 1445 m
 Döngelli Köyü Cami 1874 m
 Aşağı Ayazlı Mahallesi Cami 1879 m
 Akçakoca Şehir Stadı 1955 m
 Hacı Yakup Cami 2013 m

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Daha Fazla Göster

Genel Tanıtım

Düzce’de fındık bahçeleri içinde hizmet veren Çakıl Apart, misafirlerine doğa ile baş başa huzur dolu bir tatilin kapılarını aralıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster

Yorumlar

3 yorum
8.0 İyi
Doğayla iç içeydi. Şehir merkezinden uzakta sessiz ve sakin bir otel. Temizlik iyiydi. Çarşaflar, oda temizliği her şey güzeldi. Çok memnun kaldım ben bu otelden.
2.0 
Personelden yana sıkıntım yoktu, ama kış ayında olduğumuzu ve doğa içnide bir apart olduğunu düşünürsek soğuk havayı tahmin edebilirsiniz. Buna istinaden kalorifer 2 gün boyunca sabahları hiç yanmadı ve buz gibi oldu oda. Elektrik sorunu apayrı bir şey zaten, 2 gün boyunca sabahları elektrik yoktu, şarj edemedim telefonumu iletişim kopukluğu yaşadım çevremle. En mühim sikinti ; apartta öğrenciler bulunuyor çok çok ve ne yaptıklarını ben çözemedim ama savaş alanı gibi ortalık. Bağırışlar çağırışlar, gece saat 4te felan devam ediyordu. Elektriği, kaloriferi, merkeze uzaklığı vs.. Her şeyi geçelim sesten uyuyamadık. Daha erkenden ayrılmayı bile düşündük. Sıkıntılı bir mekan.
Yorumlar Otelpuan web sitesinden alınır. Daha fazla yorum görmek için Otelpuan.com
Otelpuan Kullanım Sözleşmesi için
tıklayınız.
Gösterilen yorumlar, Etstur veya Odamax üzerinden rezervasyon yapmış misafirlere aittir.