Carruba Boutique Hotel

Kaş /  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Kaş’ın merkezinde yer alan butik sertifikalı otelimiz adını, girişte misafirleri karşılayan 250 yıllık keçiboynuzu ağacından almıştır. Her biri farklı konseptler ile tasarlanmış deniz manzaralı odalarımızla sizi konforlu, keyifli ve şık bir tatil deneyimine davet ediyoruz. Kararınızı vermeden önce tüm oda tiplerimizi inceleyebilir, nasıl bir tatil geçirmek istediğinizi belirleyebilirsiniz. Otelimizde güne zinde ve enerjik başlamanız ve harika bir gün geçirmeniz için dolu dolu, lezzetli serpme veya açık büfe bir kahvaltı sunuyoruz. Otelimiz plajlara, Kaş meydanına, restoranlara, alışveriş yapmak isteyenler için dükkanlara ve eğlence hayatına yürüme mesafesindedir. Kaş içindeki diğer yapılabilecek aktiviteler için ön bürodan bilgi ve destek alabilirsiniz. Ayrıca otel Kaş otogarına da çok yakın olduğu için Kaş yakınlarındaki Kaputaş Plajı, Patara antik kenti, Saklıkent Kanyonu gibi tarihi ve doğal güzelliklere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Geniş, ferah ve konforlu odaları ile plajlara ve meydana 300 m mesafede bulunan Carruba Boutique Hotel, Kaş’ın merkezinde konumlanıyor. Kaş’ın eşsiz doğasında huzurlu ve konforlu bir tatil deneyimi yaşayabilirsin.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster