Castle Cave Hotel | Ucuzabilet.com

Castle Cave Hotel

Göreme Kapadokya / Göreme / Nevşehir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Tesisin doğal taş ve kayaların içerisine oyulmuş odalarında; TV, uydu yayını, ısıtma ve kablosuz internet erişimi gibi olanaklar bulunuyor. Sabahları taze sebzeler ve yöresel lezzetlerden oluşan leziz bir kahvaltı ile güne başlayabilirsiniz. Dileyen misafirler tesise yakın konumda hizmet veren kafe ve restoranları keşfedebilir. Misafirlere sunulan hizmetler arasında çamaşırhane ve havalimanı ulaşımı bulunan tesis; Göreme Otogarı’na 350 m, Nevşehir’e 12 km, Nevşehir Kapadokya Havalimanı’na ise 39 km mesafede konumlanıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 11:00

Neden Bu Otel?

Castle Cave House, Kapadokya’nın mistik atmosferini en iyi şekilde yansıtan doğal taş ve kayaların içine oyulmuş odaları, Göreme Otogarı’na 350 m’lik mesafesi ile misafirlerine sıra dışı bir deneyim yaşatıyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

- Tüm çarşaflar, yüksek sıcaklıkta yıkanarak dezenfekte edilir. - Ortak alanlarda misafirlerin maske takması zorunludur. - Personelin ortak alanlarda maske takması zorunludur. - Zeminler, sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde işaretlenmiştir. - Misafirlerin ve personelin kullanması için el dezenfektanı bulunmaktadır. - Gidiş-gelişin yoğun olduğu alanlar, düzenli şekilde dezenfekte edilir. - Personelin düzenli olarak el yıkaması zorunludur. - Giriş işlemleri temassız olarak yapılmaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster