Dikelya Hotel | Ucuzabilet.com

Dikelya Hotel

star star star
Dikili / Dikili / İzmir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

İzmir’in huzurlu tatil beldesi Dikili’de denize sıfır konumda kendisine ait plajıyla misafirlerine sakin bir tatilin kapılarını aralıyor. Misafirlerinin rahatlığını ön planda tutan tesisin odalarında; LCD televizyon, uydu yayını, banyo, saç kurutma makinesi, terlik, klima ve kablosuz internet gibi olanaklar sunuluyor. Sabahları zengin bir kahvaltının sunulduğu tesiste otopark, restoran, kablosuz internet erişimi ve havalimanı servisi gibi hizmetler de sunuluyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 12:00 Çıkış saati 11:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Denize Sıfır

Neden Bu Otel?

İzmir’in şehrin karmaşasından uzak tatil beldesi Dikili’de misafirlerini ağırlayan tesis, denize sıfır konumda yer alıyor. Tesis; kendisine ait plajı, yemyeşil bahçesi ve lezzetli kahvaltılar ile akşam yemekleri sunan restoranıyla dikkat çekiyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

• Odalardaki camlar günlük rutin temizlik esnasında açık bırakılmakta ve temizlik sonrası en az 1 saat havalandırılmaktadır. • Oda temizliği eldivenli ellerle yapılmaktadır. Her oda temizliğinden sonra eldiven çıkartılıp ve eller uygun şekilde yıkanmakta, bir sonraki oda temizliğinden önce eldivenler değiştirilmektedir. • Eller ile sık dokunulan yüzeylerin temizliğine özellikle özen gösterilmektedir. Bu alanların temizliği için su ve deterjan ile temizlik yapıldıktan sonra uygun dozda çamaşır suyu veya klor tablet kullanılmaktadır. • Bardak ve tabak gibi ortak kullanılan eşyalar her kullanım sonrasında su ve deterjanla yıkanmakta, kullanımına kadar temiz bir ortamda saklanmaktadır. • Misafirlerin kullandığı nevresim, çarşaf, havlu gibi tekstil ürünleri 60-90 derecede yıkanmaktadır. • Odalarda bulunan klimaların üretici talimatları doğrultusunda bakımları yapılmıştır. • Otel çalışanlarına başta hijyenin sağlanması olmak üzere tedbirlere ilişkin gerekli eğitim verilmiştir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster